LED pásiky SMD 3528 - metráž

LED pásy osadené diódami 3528 patria typovo medzi najstaršie. Ide o jednodiódové čipy s rozmermi 3,5mm x 2,8mm, z čoho je odvodený aj názov SMD 3528.
LED pásy SMD 3528 so 60LED/m sa vyznačujú nižšou svietivosťou a využívané sú najmä ako dekoratívne a doplnkové osvetlenie požadovaných priestorov, reklám či výkladov.
LED pásy 120LED/m sú už osadené dvojnásobným počtom LED diód a preto je možné využiť ich nielen ako dekoratívne osvetlenie. Na výber ponúkame alternatívu svetla vo farebnom prevedení studená biela, neutrálna biela alebo teplá biela. Avšak pre tých, ktorí sa nevedia rozhodnúť, aký tón bielej farby je pre nich najvhodnejší, ponúkame špeciálne DUAL WHITE pásy, osadené studeným aj teplým LED čipom, ktorých výhodou je možnosť plynule meniť teplotu farby pomocou ovládača od teplej bielej (2700K) až po studenú bielu (6500K).
Pri všetkých pásoch, bez ohľadu na to, či ide o biele alebo farebné pásy je samozrejmosťou možnosť stmievania prostredníctvom diaľkových ovládačov umožňujúca voľbu intenzity osvetlenia.