Vážení zákazníci, objednávky prijaté od 5.8.2022 13:30, budú z dôvody dovolenky odosielané od 15.8.2022. Ďakujeme za pochopenie.

Dotykový LED RGB ovládač RF2

Predstavujeme Vám elegantný dotykový ovládač, ktorý je TOP vo svojej triede. Ovládač je určený na diaľkové ovládanie LED pásikov typu RGB resp. pásov, ktorých farbu ako aj intenzitu je možné meniť.

Dotykový LED RGB ovládač RF2

Farba LED pásika sa na ovládači RF2 nastavuje na dotykovom farebnom prstenci, ktorý umožňuje nastavenie až 640 tisíc farieb, dotyk je signalizovaný v strede prstenca, zmena farby je plynulá. Pod prstencom sa nachádzajú tlačidlá na zmenu intenzity resp. stmievanie navolenej farby a voľba dynamických prechodov vrátane statickej bielej. Celkovo má RF2 dvadsať farebných zmien, ktoré dodajú moderný dizajn pri LED osvetlení barov, kaviarní, hotelov alebo výkladov obchodov. Samozrejmosťou je zmena rýchlosti týchto prechodov.


RGB ovládanie LED pásov radiofrekvenčné

Diaľkový ovládač je dodávaný spolu s prijímačom, ktorý pracuje na frekvencii 2,4GHz čo umožňuje dosah až 30m. Má funkciu pamäte - po zapnutí sa obnoví posledné nastavenie farby, alebo prechodu. Prijímač nemusí byť pre ovládač viditeľný, môže byť celý ukrytý v sadrokartónovom podhľade a pod, čo je výhodou oproti zastaraným IR ovládačom. Napriek miniatúrnym rozmerom (85x45x23mm) je jeho max. zaťaženie až 18A (12V max: 216W). Výhodou je aj jednoduché zapojenie LED pásika a napájacieho zdroja bez potreby pájkovania. Má vstup na adaptér ako aj svorky pre iné typy zdrojov na jednej strane a +RGB svorky pre LED pásik na opačnej.

© ledprodukt.sk