LED žiarovka GU10 4W SHARP COB studená biela

LZ946

Skladom < 5 ks

Expedujeme do 24h

Cena bez DPH3,50 €

Cena s DPH4,20 €

Pätica: GU10; Spotreba: 4W; Farba: studená biela; CRI: 82; Typ / Počet LED: COB (chip on board);

Kvalita overená značkou

LED žiarovka je osadená COB LED technológiou svetoznámej americkej značky SHARP. Jedná sa o čip z novej produktovej rady Zenigata. Čip nie je umiestnený na hliníkových materiáloch ako to je u starších typov žiaroviek, ale na špeciálnom keramickom substráte vďaka čomu dosahuje efektívnejšie chladenie a nedochádza k jeho prehrievaniu.

LED čipy s technológiou COB (chip on board) oproti svojim predchodcom SMD dosahujú pri rovnakom výkone vyššiu svietivosť a lepšie chladenie, čo výrazne predlžuje ich životnosť.

LED ziarovky GU10 4W SHARP

Objavte skutočné farby

LED čipy Zenigata dosahujú hodnotu CRI 82+. Index podania farieb (CRI) je kvantitatívny ukazovateľ, ktorý definuje schopnosť svetelného zdroja reprodukovať farby objektov v porovnaní s ideálnym alebo prírodným svetelným zdrojom. Vďaka tomu vyniknú skutočné farby objektov, ktoré pôsobia prirodzene a príjemne na pohľad.

LED ziarovka GU10 SHARP CRI82

LED dióda je prekrytá krycou optickou čočkou, ktorá reguluje emitované svetlo na 45 stupňov. Vďaka tomu dokážete nasmerovať svetlo presne tam kde ho potrebujete.

Ďalšou výhodou je CCD driver, ktorý napája LED čip konštantným prúdom, čo zabezpečuje menšie zaťaženie žiaroviek a tým aj ich dlhšiu životnosť. Vďaka tomu LED čipy nestrácajú svietivosť tak rýchlo, ako pri použití starších RC meničov.

So spotrebou len 4W plnohodnotne nahrádza klasické 40W žiarovky. Používa sa najmä na osvetlenie interiérov napr.: sadrokartónové podhľady, kazetové stropy, do poličiek, skriniek, výkladov, reštaurácii, hotelov, barov a mnoho ďalších. Pri kombinácii s ďalším svietidlom sú vhodné aj do exteriérov.

Výhody LED žiaroviek            Technické parametre
Pätica:GU10Farba:Studená biela
Typ LED:COBZnačka LED:SHARP Zenigata
Napätie:220-240V
Príkon:4W
Farba svetla:5000KSvetelný tok:320lm
Náhrada:35-40WStmievateľnosť:NIE
Max priemer:50mmUhol svietenia:45°
Max dĺžka:64mmCRI:82
Životnosť:do 50 000 hodínCertifikácia:CE, RoHS
Teplota chromatickosti LED osvetlenia

Porovnanie spotreby - klasická vs LED žiarovka


Počet kusov  
Žiarovky svietia denne  hodín
Cena energie €/kWh
Ročné náklady klasická žiarovka
Ročné náklady LED žiarovka
Ročná úspora
 
PäticaGU10
Spotreba4W
Farbastudená biela
CRI82
Typ / Počet LEDCOB (chip on board)