LED ovládač RGB-Dual White 4 okruhy 2,4GHz - Nástenný

OV359-WALL

Skladom > 20 ks

Expedujeme do 48h

Cena bez DPH21,67 €

Cena s DPH26,00 €

Frekvencia: 2,4GHz; Dosah: 30m; Cena za: Ovládač (bez prijímača);

Nástenný LED ovládač slúži k jednoduchému ovládaniu LED osvetlenia RGB+DUAL WHITE.

Okrem zapnutia a vypnutia požadovaného osvetlenia, umožňuje ovládač navoliť si nielen konkrétnu farbu zo širokého farebného spektra, ktoré ponúka funkcia RGB, ale vďaka Dual-White vlastnostiam aj nastavenie  bielej farby v rozsahu 2700K – 6500K, teda nastavenie teplej (3000K), neutrálnej (4000K) aj studenej (6000K) bielej farby.


Pri každej zo zvolených farieb si možno prostredníctvom LED ovládača nastaviť intenzitu osvetlenia, ako aj navoliť jej sýtosť alebo využiť funkciu farebných dynamických prechodov s nastaviteľnou rýchlosťou.


Jeho najväčšia prednosť spočíva v tom, že umožňuje ovládať neobmedzené množstvo k nemu prislúchajúcich druhov osvetlenia a to na jednom alebo až štyroch okruhoch. Jednotlivé okruhy môžu byť ovládané každý samostatne, alebo aj všetky spolu. Vďaka tomuto benefitu možno prostredníctvom jedného ovládača ovládať osvetlenie vo všetkých miestnostiach.

Frekvencia 2,4 GHz zabezpečuje, že dosah diaľkového ovládača je až do vzdialenosti 30m.

K ovládaču nie je potrebný prívod 230V, je napájaný bateriou (2ks AAA). Upevnenie na stenu je zabezpečené pomocou obojstrannej pásky alebo skrutiek, nie sú potrebné inštalačné krabice.

LED ovládač RGB-Dual White 4 okruhy 2,4GHz - Nástenný

Frekvencia2,4GHz
Dosah30m
Cena zaOvládač (bez prijímača)