LED osvetlenie DUAL WHITE

V našej ponuke nájdete čoraz viac produktov s označením DUAL WHITE. Čo to vlastne je? Jedná sa o jedinečný typ LED osvetlenia, ktoré obsahuje LED čipy studenej ako aj teplej bielej farby. V praxi to znamená, že si môžete ľubovoľne, podľa nálady meniť farbu bieleho svetla v rozpätí od teplej bielej (2700K) až po studenú bielu (6500K). Samozrejmosťou je možnosť stmievania od 1% po 100%.

Svetlo je dôležitá súčasť života

Osvetlenie miestnosti má neustály vplyv ako sa v danej miestnosti cítime. Je dokázané, že svetlo má veľký vplyv na psychiku človeka.  Iná  farba a intenzita  svetla je vhodná na čítanie a odpočinok a iná farba a intenzita je vhodná keď potrebujete byť produktívny a aktívny.

Na chladné zimné večery si navolíte teplú bielu, vďaka ktorej vám bude doma príjemne a teplo aj keď vonku bude mrznúť.  Ak potrebujete viac svetla, či už kvôli práci, alebo aby dodali vašim priestorom moderný výzor navolíte si studenú bielu farbu.

Vďaka osvetleniu Dual White môžete svetlo vo vašom byte neustále prispôsobovať aktuálnym potrebám, požiadavkám a podmienkam.
LED osvetlenie dual white - teplá biela
LED osvetlenie dual white - denná biela
LED osvetlenie dual white - studená biela

Vyberie si naozaj každý

Široký sortiment osvetlenia Dual White a možnosť jednotlivé produkty medzi sebou kombinovať zaručí, že si vyberie naozaj každý. LED žiarovky ponúkame s najpoužívanejšími závitmi E27(6W a 9W), E14(5W) a GU10(4W). LED panely majú výkon 12W v prevedení štvoreckruhLED pásik s LED čipmi SMD3528 so 120 LED čipmi na meter si môžete vybrať s ochranou IP20 (do interiéru) alebo IP65 (vode odolný).

 

Moderný dizajn, moderné ovládanie

Ovládanie zabezpečuje LED ovládač novej generácie RF6, ktorý vám umožní ovládať až 4 okruhy (nezávisle na sebe alebo spolu). Na každý okruh je možné napojiť nekonečné množstvo žiaroviek, panelov či LED pásikov. Vďaka prijímačom pracujúcim na frekvencii 2,4GHz je stmievanie plynulé a ovládanie funguje aj cez steny na vzdialenosť až 30 metrov.
LED ovládač RF6 4 okruhy

Načo ďalší ovládač?

Ak vám prekáža hromadiaca sa kôpka diaľkových ovládačov na rôznu elektroniku, nemusíte sa báť. Vďaka nášmu Wi-Fi modulu máte diaľkové ovládanie zabudované priamo vo vašom telefóne alebo tablete. Stačí si stiahnuť voľne dostupnú aplikáciu pre systémy Android ako aj iOS a už nikdy sa vám nestane, že budete hľadať diaľkové ovládanie. Navyše ovládať LED osvetlenie celého bytu pomocou telefónu nie je bežná vec, a tak je viac ako isté, že s touto novinkou zapôsobíte na každú návštevu. Všetky produkty kompatibilné s LED ovládačom Wi-Fi nájdete tu.
WIFI ovládač pre LED osvetlenie