LED ovládače 2,4GHz

LED ovládače novej generácie - 2,4GHz

Predstavujeme vám LED ovládače novej generácie pre jednofarebné ako aj RGB pásiky. Tieto ovládače sa vyznačujú moderným dizajnom, kvalitným spracovaním a jednoduchou inštaláciou.


 Prijímač

LED prijímače 2,4GHz 

Azda najväčšou výhodou ovládačov oproti svojim starším predchodcom je spracovanie prijímača.
S rozmermi iba 110x52x20mm sa vtesná takmer všade a vám odpadnú starosti s tým, kam umiestniť veľké a nemotorné prijímače.

Prijímače majú zdvojený vstup pre napájací zdroj, je tak možné použiť ADAPÉR, ako aj iné typy zdrojov, pre ktoré je pripravený vstup pomocou svoriek. LED pásik na prijímač pripevníte takisto jednoducho pomocou svoriek. Zapojenie a inštaláciu prijímača zvládne naozaj každý.

Ďalšou nespornou výhodou oproti starším modelom je pracovná frekvencia 2,4GHz. V praxi to znamená že prijímač môže byť umiestnený aj za stenou (nemusí byť viditeľný pre ovládač) a LED osvetlenie môžete pomocou ovládača kontrolovať až zo vzdialenosti 30 metrov.

Prijímač si takisto pamätá vaše posledné nastavenie svietivosti a farby (módu) LED pásikov, čiže po vypnutí a opätovnom zapnutí elektrického prúdu bude pásik svietiť tak ako ste ho nastavili.

Tieto vlastnosti spĺňajú všetky ovládače, ktoré si teraz predstavíme.
 


LED ovládač LDPT-RF3

 LED ovládač LDPT-RF3 - pre jednofarebné LED pásy

Ovládač RF3 spĺňa všetky atribúty LED ovládača novej generácie. Je určený pre jednofarebné LED pásy. Vďaka dotykovému prstencu, ktorý umožňuje stmievanie v rozmedzí  1%-100% si navolíte intenzitu svetla presne podľa vašich potrieb. Na rýchlu zmenu intenzity možno použiť prednastavené tlačidlá s úrovňami 100%, 50% a 10% svietivosti. Pre pohodlné zapojenie viac LED pásov má prijímač zdvojený výstup. Stmievanie LED pásikov nebolo nikdy jednoduchšie ako s LED ovládačom RF3.


LED ovládač RF6 – 4 okruhy
LED ovládač RF6 - 4 okruhy 

Tento na pohľad jednoduchý ovládač patrí do kategórie viacokruhových ovládačov, ktorý zvládne ovládať 4 okruhy nezávisle na sebe alebo všetky spolu. Ovládač je možné spárovať s neobmedzeným množstvom prijímačov, vďaka čomu je ideálnou voľbou napr. pre hotely, reštaurácie a iné priestory, ktoré „obsahujú“ veľké množstvo LED osvetlenia. Je však vhodný aj pre domácnosti, kde môžete ovládať svetlo pod kuchynskou linkou, osvetlenie podhľadu v obývačke a dekoračne podsvietenie skriniek a televízora a to všetko pomocou jediného ovládača.


 LED ovládač CW+WW

LED ovládač pre LED pásy CW/WW 

Ak sa neviete rozhodnúť medzi teplou alebo studenou bielou farbou, máme pre vás špeciálny LED pásik, ktorý obsahuje LED čipy studenej aj teplej bielej farby. Pomocou tohto ovládača dokážete meniť svetlo bielej farby v rozmedzí od 2700K až po 6500K. Samozrejmosťou je kontrola intenzity svetla v rozsahu 1%-100%, ako aj prednastavené úrovne stmievania.


LED RGB ovládač RF2

LED RGB ovládač RF2 - dotykový 

Pomocou tohto plne dotykového ovládača dokážete vyťažiť zo svojho RGB pásika maximum. Pohodlne padne do ruky a jeho ovládanie zvládne aj dieťa. Na farebnom prstenci si dokážete navoliť farbu podľa vlastných predstáv zo širokej škály až 64 000 farieb. Ovládač disponuje 20 špeciálnymi módmi od statického svietenia bielej farby až po prelínanie jednotlivých farieb medzi sebou. S tým ovládačom si príde na svoje naozaj každý.


LED RGB ovládač RF9

LED RGB ovládač RF9 
RGB ovládač RF9 disponuje farebným dotykovým prstencom, na ktorom si môžete navoliť vlastnú farbu z celého spektra farieb. Ovládač má 15 predvolených módov od prelínania rôznych farieb až po blikanie jednotlivých farieb. Na ovládači je tlačidlo na priamu voľbu bielej farby


LED RGB ovládač RF5 - 4 okruhy
LED RGB ovládač RF5 - 4 okruhy

Časy, keď ste potrebovali na každý pásik iný ovládač sú dávno preč. Predstavujeme vám RGB ovládač RF5, ktorý umožňuje nezávisle ovládať 4 okruhy osvetlenia, pričom každý okruh môže mať neobmedzený počet prijímačov. Samozrejmosťou ovládača je priama voľba bielej farby, dynamické prechody, ako aj zmena intenzity a rýchlosti prechodu. Ovládač je vhodný pre priestory, kde sa nachádza väčší počet LED RGB pásikov a je výhodnejšie ich ovládať jedným ovládačom, ako mať zvlášť ovládač na každý pásik.


LED RGB-W ovládač RF8
LED RGBW ovládač 2,4GHz


RGB-W pásiky patria medzi špeciálne typy LED pásov, ktoré obsahujú ako aj čipy RGB tak aj čipy studenej alebo teplej bielej farby. Vďaka tejto kombinácii LED čipov máte dva pásiky v  jednom. Môžete svietiť bielym svetlom podľa vášho výberu (studená alebo teplá biela farba) a pritom využívať všetky výhody RGB pásika a meniť akúkoľvek farbu. Ak sa neviete rozhodnúť medzi pásikom bielej farby alebo RGB, pásiky RGB-W spolu s týmto ovládačom sú pre vás to pravé.


LED ovládač LDPT-WIFI 
LED wifi modul 
Zapôsobte na svoju rodinu, priateľov alebo susedov a ovládajte LED osvetlenie pomocou mobilného telefónu alebo tabletu. Ovládač je kompatibilný so systémom Android, ako aj iOS.  Jeho inštalácia je jednoduchá a je kompatibilný so všetkými vyššie spomínanými ovládačmi. Ovládač stačí napárovať s ktorýmkoľvek prijímačom novej generácie a už nikdy sa nemusíte starať o to kde ste zapatrošili diaľkové ovládanie.

© ledprodukt.sk