Vážení zákazníci, objednávky prijaté od 5.8.2022 13:30, budú z dôvody dovolenky odosielané od 15.8.2022. Ďakujeme za pochopenie.


LED žiarovky E27 stmievateľné

V tejto kategórii nájdete inteligentné žiarovky s označením Dual White a RGB-W. Tieto žiarovky sú v súčasnosti najhorúcejším trendom v oblasti LED osvetlenia.  Ovládanie zabezpečujú najmodernejšie ovládače pracujúce na frekvencii 2,4GHz s dosahom až 30 metrov a možnosťou ovládať 4 okruhy samostatne alebo všetky naraz.

Žiarovky Dual White sú špecifické možnosťou navoliť si teplotu a intenzitu farby svetla podľa vašich potrieb a nálady. Na výber máte celú škálu bieleho svetla od studenej bielej cez dennú bielu až po teplú bielu.

Žiarovky RGB-W kombinujú v sebe čipy RGB, ktorú umožňujú navoliť si akúkoľvek farbu, ako aj jednofarebné čipy teplej (WW) alebo studenej (CW) bielej farby.

Výnimočné sú vďaka možnosti ovládať ich pomocou vášho smartfónu alebo tabletu prostredníctvom  aplikácie pre Adroid ako aj iOS. A to všetko umožňuje náš LDPT-WIFI ovládač.

So žiarovkami Dual White a RGB-W nevlastníte len jednu žiarovku, ale pri ich možnostiach máte po ruke hneď niekoľko žiaroviek v jednej.