PROFI

Najpredávanejšie

24V led pasik SMD1808 dual white 120LED
 
29 €
(24,17 € bez DPH)
LDPT362
 
28,90 €
(24,08 € bez DPH)
15 položiek celkom

LED pásiky zaradené do kategórie PROFI garantujú svojimi vlastnosťami vysokú kvalitu, použitie najmodernejších technologických postupov a precíznosť vo výrobnom procese. LED čipy, ktorými sú pásiky osádzané, sú výrobcom kontrolované pred ich aplikáciou na PCB (plošný spoj) a kontrolovaný a testovaný je aj LED pásik ako celok po výrobe. PROFI pásy sú ponúkané s predĺženou zárukou.

Vďaka kvalitným komponentom a precíznej výrobe sú pásiky prispôsobené na dlhodobé svietenie (napr. 12 hodín denne) a preto sú dokonalou voľbou pre osvetlenie barov, kaviarní, reštaurácií, hotelov alebo iných komerčných priestorov. Ideálnym riešením sú ale aj v prípade, ak chcete svojej domácnosti poskytnúť to najkvalitnejšie osvetlenie a nemienite sa uspokojiť s priemernosťou.

Ďalšou výhodou týchto pásov je rovnaký odtieň. Nikdy sa Vám pri zapojení napr. 30m dĺžky nestane, že budú v podhľade rôzne fľaky alebo iné odtiene farieb. Svetlo bude vďaka BIN s toleranciou +/- 100K vždy konzistentné resp. rovnaké.

Všetky pásiky navyše dosahujú vysoký index podania farieb (tzv. CRI) a to v hodnote CRI > 80Ra, pričom LED pásik SMD2216 ponúka CRI s hodnotou až 90 – 95Ra. Tento údaj avizuje nakoľko hodnoverne sa javia farby osvetľovaných predmetov pod svetlom. Čím je tento údaj vyšší, tým viac si budete môcť farby vizuálne vychutnať.

Kategória PROFI LED pásikov ponúka široký sortiment výberu od bielych, Dual-White, RGB až po RGB-W pásiky (ktoré kombinujú RGB osvetlenie so studenou, neutrálnou alebo teplou bielou farbou).

Uvedené vlastnosti predurčujú PROFI LED pásiky k tomu, aby do bodky splnili všetky Vaše očakávania a uspokojili aj najnáročnejších zákazníkov pri vytváraní úsporného osvetlenia s nadčasovým dizajnom.

Doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Pri objednávke nad 80€ je doručenie kurierom SPS zdarma
Garancia kvality
Garancia kvality
Sme priamy dovozca LED osvetlenia, 99% tovaru skladom
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 1500 zákazníkov nás odporúča na základe hodnotení