LED reflektory

Nástup LED technológie so sebou priniesol zvrat v oblasti osvetlenia a zaznamenal úspech na širokom poli pôsobnosti. V súčasnosti dokáže vďaka rozsiahlemu spektru možností ponúknuť komplexné riešenie osvetlenia interiérov i exteriérov a to nielen v dekoratívnom, ale i praktickom smere.   

Ak hľadáte vhodnú alternatívu pre osvietenie Vašich priestorov, ideálnym riešením môžu byť práve LED reflektory. Oproti svojim halogénovým predchodcom ponúkajú niekoľko benefitov. Ich hlavnými prednosťami sú však úspora elektrickej energie pri zachovaní rovnakej svietivosti, dlhá životnosť a rýchla návratnosť počiatočnej investície, ktorá je v závislosti od počtu reflektorov a doby prevádzky dosiahnuteľná už do šiestich mesiacov.

Spoločnosť LEDprodukt s.r.o. prináša na trh kvalitné LED reflektory v populárnom čiernom prevedení. Osadené sú MCOB čipmi značky GENESIS, s možnosťou umiestnenia do vnútorného  i vonkajšieho prostredia vďaka krytiu IP65. Sú navrhnuté tak, aby ich SLIM konštrukčný vzhľad pôsobil elegantnejšie a umožnil ich situovanie i do menej dostupných priestorov. Vďaka svojim rozmerom zaistia kvalitné osvetlenie tam, kde ho potrebujete. Na výber sú reflektory s viacerými výkonmi, aby bolo možné vyhovieť potrebám každého zákazníka.

Vhodné sú do domácnosti i na komerčné účely pre zabezpečenie osvetlenia budov, dvorov, parkovísk, garáží, príjazdových ciest, hál, obchodov, billboardov či záhrad. Je možné ich umiestniť takmer kdekoľvek, do steny, stropu, k nábytku alebo ich ponechať na vybranom mieste bez potreby upevnenia. Ako praktického a prenosného pomocníka oceníte LED reflektor i v dielňach, či ateliéroch. 

Naša spoločnosť je priamym dovozcom reflektorov a dbá na to, aby vlastnosti, prevedenie a kvalita jednotlivých komponentov v reflektoroch spĺňali nároky na dlhodobú a bezproblémovú prevádzku, bez potreby ich dodatočných reklamácií z dôvodu nízkej kvality, tak ako je to zvykom u ich lacných a kazových (spravidla poľských) napodobenín.